محل تبلیغات شما

همسفر من همیشه در کنار من بوده وهست . من به دلیل مصرف کننده بودن  همیشه  او را قال می گذاشتم  و به هر  بهانه مثل کار کردن  و مغازه رفتن  او را تنها می گذاشتم و می رفتم  و پیش خود خیلی  عذاب وجدان داشتم .
  همیشه به خودم می گفتم آیا میشود روزی برسد که من  به خاطر مواد  به همسفرم دروغ نگویم .
 اکنون خیلی از خداوند تشکر می کنم که همسفری به این خوبی در سر راه من قرار داد تا بتوانم خیلی عالی سفر کنم و یار یاور  و همراه من در همه مشکلات و همچنین کنگره بود.
 خوشبختانه در بعضی از موارد از منِ مسافر هم جلو زد و توانست شال کمک راهنمایی را دریافت کند و خیلی هم خوشحال هستم و از او تشکر می کنم  که این قدر خوب توانست بال پرواز من باشد و من با او به ارتقا رسیدم .
حتی فکر اینکه روزی همسفر من به کنگره بیاید برای من محال بود زیرا می گفتم که من مصرف کننده مواد هستم من تخریب بهم وارد شده و همسفر من که نیاز به سفر ندارد ولی در ادامه متوجه شدم که که همسفرم با آمدن به کنگره توانست آموزش های ناب کنگره را دریافت کند و سطح آموزش های مان متناسب همدیگر بود و همدیگر را خوب درک می کنیم .
به نظر من وقتی که مسافری به کنگره می آید نور امید را در زندگی خود روشن می کند و همسفر تخریب های زیادی به او وارد شده است همیشه مسافر خود را تحمل می کند  اما وقتی که به کنگره آمدیم تحمل تبدیل شد به  صبوری    این باعث می شود که دیگر آن ناامیدی در زندگی ما نباشد و امیدوار باشد  که ۱۱ ماه زمان میبرد ولی در پایان از درد و رنج اعتیاد رها می شویم و این باعث امیدواری و خشنودی همسفران می شود اما باید سعی کنیم که  امید همسفران را ناامید نکنیم شاید برای ما اهمیتی نداشته باشد ولی برای همسفر کنگره ، دنیایی از امید آرزو برای رسیدن به آرامش می باشد پس بیاییم با یک سفر خوب امید را به زندگی برگردانیم.

با احترام مسافر حسن کمک راهنمای تازه واردین

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران روز دوشنبه 98/07/29 " D,SAP"

کارگاه اموزشی خصوصی مسافران یکشنبه مورخ 98/07/28 با دستور جلسه D.SAP

دلنوشته همسفر ان

کنگره ,همسفر ,امید ,مسافر ,توانست ,سفر ,به کنگره ,کند و ,همسفر من ,آموزش های ,تشکر می

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

graphrouncafort 2vpn2 addamatdia besttabriwobb خرید آنلاین پرواز خارجی اس ام اس،عكس،خبر،دانلود و ... درباره خودم ودوستان amtogasen بسم الله الرحمن الرحیم mentiowindderg