محل تبلیغات شما

اول از همه چیز خداوند را سپاس وشکر می گویم که من را با کنگره آشنا کرد، بعد از آقای مهندس تشکر و قدردانی می کنم که این متد را در اختیار من گذاشت تا از بدترین و زجرآورترین بلایی که در این دنیا هست من را نجات بدهد، بعد از آن از راهنمای بسیار خوبم آقا امیر حسین ساسانی تشکر می کنم که با تمام وجودش روی من کار کرد و به من کمک کرد تا کمی تغییر کنم،
  بعد از آن از همسفرم تشکر و قدردانی می کنم چرا که با آمدن همسفرم به کنگره باعث شد من کم کم راهم را پیدا کنم راهی که چندین سال گم کرده بودم. در کل آمدن همسفرم به کنگره باعث شد که من سفر خوبی داشته باشم و با همه مسائل مربوط به درمان من آشنایی و دانایی پیدا کند وخیلی خیلی به من کمک کرد.
در این چندین سال، 11سال درگیر مصرف مواد مخدر بودم خیلی به آن ظلم کردم و همین طور به بچه هایم ظلم کردم. همسفر در کنگره 60  یعنی با هم به اوج رسیدن، یعنی در کنار هم بودن و آموزش گرفتن، یعنی با هم از سختی ها و مشکلات عبور کردن، همسفر یعنی خود  خود عشق، یعنی وادی 14عشق و محبت واقعا همین طور است امیدوارم همیشه در کنار همسفرم در تمام مراحل زندگیمان در کنار هم باشیم و آن سختی ها و مشکلات را حل کنم و آن سال هایی که به خاطر مصرف مواد من سختی های فراوانی کشید و  به خاطر من از همه کس و همه چیز حرف خورد و تحمل کرد، صبر کرد. تا امروز نتیجه آن سختی ها که به خاطر من کشید، آشنایی با کنگره و درمان مواد و سیگار من شد.
 وجود همسفرم در کنگره خیلی خوشحالم می کند وقتی پنج شنبه ها با هم به کنگره می آییم خیلی خیلی خوشحال و راضی هستم از خودم و او، چرا که می بینم وقتی به کنگره می آیم چقدر روی روحیه و همه چیز او تاثیر می گذارد و آن را شاداب و خوشحال می بینم و هیچ چیز به اندازه خوشحالی همسفرم در کنگره برایم ارزش ندارد و بابت آن خدا را شکر می کنم.  همسفر من برای من یک فرشته ای است که خداوند فقط وفقط برای من فرستاده که من را به اوج خوشبختی برساند و به هدف های بالاتر.

همسفرم :
امیدوارم همیشه خدمتگزار کنگره 60باشی و همیشه تو را خوشحال و سرحال و شاداب ببینم ممنونم از اینکه هستی در کنارم. 

دوستدار شما مسافر حجت ( مرزبان)

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران روز دوشنبه 98/07/29 " D,SAP"

کارگاه اموزشی خصوصی مسافران یکشنبه مورخ 98/07/28 با دستور جلسه D.SAP

دلنوشته همسفر ان

کنگره ,کنم ,همسفرم ,هم ,یعنی ,ها ,می کنم ,با هم ,سختی ها ,به کنگره ,بعد از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برندینگ| استراتژی برند، شخصیت برند، مدیریت برند Manuel's style گروه پژوهشی جبهه مقاومت اسلامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل بلاگ نی نی نوزاد kindtetdaygeo PONY CAMP brookimomva اسکان مسافر در همدان (اجاره سوئیت، منزل) دوربین باز دزفول - آرامگاه یعقوب لیث صفاری